Praca

POZNAJ OPINIE NASZYCH NAUCZYCIELI:

Przygodę z Edu Leo zaczęłam 8 lat temu. Najpierw wzięłam udział w intensywnym sześciodniowym szkoleniu w Łodzi, gdzie w praktyczny sposób zapoznałam się z gotowymi scenariuszami zajęć i ciekawymi metodami pracy metodą Leo English. Pełna zapału wróciłam i podjęłam pracę, żeby sprawdzić, czy mój nowy warsztat pracy zachwyci małych kursantów. Tak się dzieje do dziś. Świetnie opracowane scenariusze i odpowiednio dobrane kreatywne aktywności, gry i zabawy, powodują, że dzieci podczas zajęć doświadczają mnóstwa emocji i w naturalny sposób wyrażają je mówiąc po angielsku, co gwarantuje mi i moim uczniom sukces edukacyjny.                   

GORĄCO POLECAM!

Aleksandra Dzienia

Praca w Edu Leo jest elastyczna, pozwala na rozwój wielopłaszczyznowy. Pracodawca dostosowuje się do potrzeb pracownika a poziom komunikacji wewnętrznej jest wzorowy.
Metoda, którą nauczam (bezpośrednia) pozwala na swobodne obycie się z językiem mówionym aby efektywnie i skutecznie usunąć barierę mówienia. Sama metoda jest niezwykle skuteczna i osobiście polecam naukę tą metodą.
Korzyści jakie niesie ze sobą praca w Edu Leo to na pewno możliwość rozwoju, wcześniej wspomniana elastyczność, bagaż doświadczeń i pełne zaopatrzenie w potrzebne narzędzia do pracy.
Zakres obowiązków jest znany od początku do końca, mamy do dyspozycji świetną Panią metodolog Milenę oraz szefową Monikę, które zawsze chętnie służą pomocą w razie pytań.

W ramach szkoleń szkoła także zaopatrzyła mnie w niezbędny kurs do pracy, który nie tylko podniósł moje kwalifikacje, ale i pozwolił mi swobodnie nauczać metodą bezpośrednią. Osobiście w pracy nigdy nie miałem żadnych problemów wewnętrznych a zasady są od zawsze jasne, przemyślane i przejrzyste.
Serdecznie polecam pracę w Edu Leo. Jest to najlepsze środowisko pracy w jakim miałem do czynienia, a kadra tworząca szkołę jest zarówno wykwalifikowana jak i zaradna, gdzie każdy z lektorów może liczyć na wsparcie drugiej osoby w potrzebie, ale przede wszystkim otrzymujemy je także od strony kierownictwa, co jest niezbędne do sukcesywnego podnoszenia kompetencji i utrzymania zdrowej atmosfery w pracy.

Marcin Kierzkowski

Szczerze polecam szkołę-  jako lektor oraz jako  bardzo  zadowolony z efektów nauczania Rodzic. Praca satysfakcjonująca, warunki współpracy  przejrzyste, zapewniona możliwość rozwoju- duża otwartość na sugestie i propozycje szkoleń, bardzo bogaty zasób pomocy dydaktycznych oraz olbrzymie wsparcie pani Moniki i kadry. Gotowe scenariusze zajęć  dla grup Leo English wymagają jedynie nieznacznych dostosowań do możliwości i specyfiki prowadzonej grupy. Wykorzystywana metoda nauczania daje radość i przynosi frajdę nie tylko słuchaczom – mi bez wątpienia też.

Agnieszka Burczyńska

DOŁĄCZ DO 20-sto OSOBOWEGO ZESPOŁU UCZĄCEGO 600 KURSANTÓW!

Edu Leo jest od 10 lat dynamicznie rozwijającą się placówką należącą do ogólnopolskiej sieci szkół językowych Leonardo School. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci i młodzieży autorską metodą Leo English oraz dorosłych metodą Direct Language Lab. Prowadzimy zajęcia zarówno w  szkołach podstawowych w Chełmnie i Pruszczu, firmach jak i w siedzibie szkoły znajdującej się przy ul. Hallera 7b w Świeciu.

Jesteśmy ekspertami w nauczaniu – naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości nauczania na różnych poziomach zaawansowania oraz tworzenie Zespołu najlepszych Lektorów pracujących na lokalnym rynku. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

LEKTOR JĘZYKOWY (ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, NIEMIECKI)

Krótki opis stanowiska:

 • prowadzenie zajęć językowych z dziećmi i/lub młodzieżą i/lub dorosłymi
 • nadzorowanie postępów w nauce (przeprowadzanie testów, realizacja programu, praca z metodykiem)
 • wypełnianie dokumentacji szkoły
 • uczestnictwo w obowiązkowych zebraniach i szkoleniach

Oferujemy:

 • długofalową współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę pomiędzy firmami,
 • atrakcyjne pakiety zajęć grupowych i indywidualnych w blokach porannych, popołudniowych i wieczornych,
 • grafik dopasowany do dyspozycyjności godzinowej lektora,
 • różnorodność zajęć pod względem poziomów i grup wiekowych do wyboru,
 • przejrzysty zakres obowiązków lektorskich,
 • terminowo wypłacane wynagrodzenie miesięczne,
 • bogate wyposażenie lektorskie oraz gotowe materiały, skracające przygotowanie do lekcji,
 • fachowe wsparcie metodyka oraz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
 • możliwość pracy i poznania nowoczesnych technologii jak: interaktywny robot do nauki języka EMYS, inteligentny długopis TING, platforma e-learningowa

Oczekujemy:

 • pasji do nauczania,
 • znajomości języka na poziomie min. B2
 • gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji metodycznych oraz swojego warsztatu pracy przez odbywanie szkoleń,
 • otwartości i optymistycznego usposobienia,
 • rzetelności, odpowiedzialności i dbałości o jakość swojej pracy;

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na nasz adres mailowy biuro@eduleo.pl W tytule maila prosimy wpisać: „Lektor Językowy”
Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Edu Leo przy ul. Hallera 7b w Świeciu, będącego Administratorem danych, zgadzasz się na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeśli zgadasz się na przetwarzanie przez Edu Leo danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, koniecznie dopisz klauzulę:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Edu Leo.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z Administratorem danych pod adresem biuro@eduleo.pl