Półkolonie językowo-naukowe w Świeciu

Zapraszamy dzieci na półkolonie językowe-naukowe – aktywne i mądre spędzenie czasu wolnego dla dzieci wieku 6-11 lat. Nasze półkolonie to program warsztatów  językowych i edukacyjnych, wycieczek oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest w grupach max. 15 osobowych przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

TERMINY:

I  – 27.06-01.07.2016

II – 04.07 – 08.07.2016

III – 11.07 – 15.07.2016

IV – 18.07 – 22.07.2016

 

349 ZŁ/TURNUS!

10% zniżki dla rodzeństwa, 10% zniżki na kolejny turnus

W cenie:

 • Obiady w restauracji (zamawiamy po angielsku)
 • Podwieczorek
 • Materiały, wejściówki
 • Ubezpieczenie
 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • Zapewniamy wodę mineralną, napoje i łakocie

 

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30     (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

Kartę kwalifikacyjną z warunkami płatności pobierz tu karta kwalifikacyjna na półkolonie językowe 2016

Regulamin półkolonii pobierz tu regulamin półkolonii językowo-naukowych 2016

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI:

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • 2 x więcej!!!! eksperymentów w małym laboratorium laboratorium_2

Eksperymenty naukowe stanowią dobrą zabawę dla badawczego umysłu dziecka. W czasie naszych spotkań przeprowadzać będziemy wspaniałe doświadczenia.  Dowiemy się co to hologram i czy jest to możliwe. Nawet pokusimy się o zrobienie własnego hologramu!  Lewitacja! Jak z białych kwiatów zrobić kolorowe? I wiele inncyh. Wiemy jak dzieci uwielbiają eksperymentować, dlatego w tym roku robimy ich znaaaacznie więcej.

 • całodzienna wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Gzinianka

wieśPoznajemy wieś od zaplecza! Uczymy się robić masło, sery, podpłomyki i chleb. Poznajemy historię regionu. Relaksujemy się na łonie natury. Robimy własne dukaty! I szukamy skarbu!!!

 • warsztaty taneczne popping

changhyunTaniec popping ma szeroką gamę ruchów, często dość niezależnych i różnych od siebie. Popping narodził się w Kalifornii jako taniec uliczny. Początkowo polegał na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mięśni, tzw. pop – było to nietypowe wykonywanie w rytm muzyki w połączeniu z różnymi pozami i ruchami. Techniki używane w poppingu generalnie skupiają się na ostrych kontrastach, od bycia robotem, przez sztywność i duże rozluźnienie do płynności. Jeszcze więcej dowiemy i nauczymy się od profesonalnego tancerza poppingu.

 • seans filmowy w kinie Wrzos

Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH

 • warsztaty DIY (do it youself)

Spróbujemy zrobić „zabawkę z niczego”, wykorzystać stare ubrania do zupełnie nowych rzeczy! DIY „do it yourself”czy po prostu polskie „zrób to sam” to wyrażenie coraz częściej używane, bo zaczyna do nas docierać, jak wiele rzeczy można zrobić samemu. Ba! Zrobić to można wszystko, ale zadziwiający jest fakt jak wiele przedmiotów, które chcielibyśmy mieć w swoim otoczeniu, można tak naprawdę wykonać w domowym zaciszu w kilkanaście minut.

 • warsztaty zarządzania marzeniami

dzieci1Przybliżymy dzieciom „instrukcję” spełniania marzeń oraz osiągania celów. „Zarządzanie marzeniami” to lekcja życiowego uśmiechu, wiary we własne możliwości, swoje marzenia i siły do ich spełniania. Będziemy zarządzać swoimi planami i zapraszać małych marzycieli do cierpliwego i systematycznego osiągania celów. Swoje małe i duże marzenia dzieci będą próbować wizualizować w specjalnie przygotowanych projektach, na mapach marzeń oraz podczas gier planszowych.

 • poznajemy gościa z Kanadykanada

Spotkamy się z native speakerem, który przybliży nam zwyczaje i historię tego państwa. Będziemy mogli zadać mu mnóstwo pytań i…w końcu będziemy mogli wykorzystać nasze umiejętności językowe w bezpośredniej komunikacji z naszym gościem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.