Wakacje i Ferie

wakacje i ferie z angielskim
Edu Leo aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym. Wakacje i ferie zimowe to okres, w którym organizujemy półkolonie, a partycypujemy w koloniach, obozach krajowych i zagranicznych oraz koloniach rodzinnych organizowanych przez Leader School – ogólnopolską sieć szkół językowych.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze Trenerów i Lektorów na co dzień pracujących w naszej szkole oraz w szkołach Leader School i Leonardo School, kreatywności, pasji i bogatej ofercie zarówno najmłodsi jak i nastolatki mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.

Z Leader School każdy wyjazd to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z aktulaną ofertą wyjazdową oraz warsztatami na miejscu. Zapisy pod numerem tel. 502 601 975 i 12 658 61 15 lub na biuro@eduleo.pl Serdecznie zapraszamy!!

zimowisko brenna 2018 fb coverZOBACZ obóz-brenna-2018-fb-coverOFERTĘ

zobacz ofertę 

zimowisko rodzinne 2018 fb cover-2

 zobacz ofertę