Opinie

„Po raz pierwszy ulotka nie zmyliła mnie, ale ukazała jeszcze lepszą rzeczywistość. Było śmiesznie i zabawnie. Rysowaliśmy, tworzyliśmy, graliśmy w gry i poznawaliśmy tajniki j. angielskiego . W małym laboratorium robiliśmy fajne rzeczy, a podczas fitness ćwiczyliśmy (wydając polecenia po angielsku). Myślę, że jeszcze nie raz tu przyjdę, na ferie i na wakacje, jaki i na zajęcia w ciągu roku!

PS Warto przyjść…J”

Milena 12 lat

 

„Było świetnie! Podobało mi się to, że mówiliśmy po angielsku i małe laboratorium. Robiliśmy zwierzątka (ze śmieci). Rysowaliśmy i bawiliśmy się. Pojechaliśmy do Planetarium, kina i Pompolandii. To były niesamowite ferie!”

Victoria lat 10

 

„Gdy mama zapisała mnie, zapisała mnie na ferie w języku angielskim. W poniedziałek zrobiliśmy wulkan, we wtorek się świetnie bawiłam…”

Maja 8 lat

 

„Było naprawdę fajnie. Myślałam, że będzie nudno, co chwilę były inne zabawy. Ja osobiście nienawidzę się uczyć angielskiego, a ja się naprawdę miło uczyć. Poznałam dużo koleżanek, a z dwiema się nawet zaprzyjaźniłam. Nauczyłam się 2 piosenek. Robiliśmy super rzeczy. Jeszcze jedno muszę – jeszcze namówić na angielski. To było super! Bomba!! Aż brak słów.

Ps Super! Bomba! Fajnie!!!!!!!!!”

Marcelina lat 12

 

„Było bardzo fajnie, robiliśmy fajne rzeczy.”

Natalia lat 8

 

„Moim zdaniem ferie w Edu Leo były bardzo wesołe i przyjemne. A poza tym robiliśmy wulkan, który wybuchał, mieliśmy fitness oraz układaliśmy piosenki po angielsku. „

Iga 9 lat

 

„Te ferie były fajne, bo robiliśmy bardzo fajne rzeczy.”

Michał 8 lat

 

„Super, robiliśmy fajne rzeczy. Bardzo fajne było robienie wulkanu, zawody z przeszkodami też.”

Grześ , lat 6

 

„Było bardzo fajnie, robiliśmy fajną mapę miasta. Robiliśmy wulkan, były fajne zawody z przeszkodami, robiliśmy pyszną sałatkę owocową, śpiewaliśmy piosenki o jedzeniu.”

Tosia, lat 8

własne opiniE mogą państwo dodać w komentarzach.

2 thoughts on “Opinie

 1. mama says:

  Córcia uczęszcza na zajęcia z angielskiego drugi rok i z pewnością w przyszłym roku również będzie :) Indywidualne podejście do dziecka,nauka poprzez zabawę, kreatywność, PEŁEN PROFESJONALIZM.Moja nie tak dawno jeszcze nieśmiała kruszynka nie dość,że ,,łapie” angielski świetnie się bawiąc to jeszcze stała się pewną siebie dziewczynką.
  POLECAM !!!!!
  UŚMIECH I RADOŚĆ DZIECKA JEST NAJCENNIEJSZE-EDU LEO TO ZAPEWNIA :)

 2. Mama Basi says:

  Córka ma 4 lata. Uczęszcza na zajęcia Leo English i jest z nich bardzo zadowolona: nie nudzi się, chłonie wiedzę, nie chce omijać zajęć dla innych przyjemności, ciągle jej mało.

  Dodatkowo pomoce naukowe i zabawki edukacyjne, które odktyłyśmy dzięki pani Monice, są bardzo często używane przez córkę także w domu.

  Czasami to my – rodzice, mamy już dość, a ona jeszcze nie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>