Kadra

Nasza kadra to profesjonaliści i pasjonaci kochający pracę z dziećmi, którzy  mają zarówno szeroką wiedzę w zakresie nauczanego przedmiotu, jak i przygotowanie pedagogiczne. Pasjonują się zarówno nauczanym przedmiotem, jak również posiadają pewne wspólne cechy: mają solidne przygotowanie merytoryczne, umieją pracować z dziećmi i młodzieżą oraz rozumieją potrzeby uczniów.

Potrafimy czerpać satysfakcję z pomagania dzieciom w rozwijaniu ich zdolności i nabieraniu pewności siebie, sami dobrze się przy tym bawiąc.

Monika Wołowicz

Jestem założycielką Edu Leo i licencjonowanym lektorem efektywnej nauki języka angielskiego metodą Leo English. Ukończyłam studia z zarządzania i marketingu na  Uniwersytecie Łódzkim uzyskując tytuł magistra oraz studia z lotnictwa na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie również z tytułem magistra. Przez wiele lat mieszkałam i pracowałam w Anglii na stanowiskach kierowniczych. Tam też wcześniej ukończyłam intensywny kurs języka angielskiego w Twin College oraz program praktyk zawodowych w firmach londyńskich.

Pięłam się po szczeblach kariery do momentu urodzenia dwóch synów. Wtedy właśnie zrozumiałam i zafascynowałam się tym, ile ciekawych rzeczy można przekazać dzieciom. Zamierzam stale pogłębiać swoją wiedzę na temat dzieci tak, aby móc ciągle tworzyć przyjazną przestrzeń dla nich i rodziców.

Milena Piotrowska

Studia II stopnia ukończyłam w Wyższej Szkole Języków Obcych w Świeciu na kierunku filologia angielska o specjalności nauczycielskiej. Natomiast studia podyplomowe o kierunku tłumaczenia ekonomiczno-prawne w biznesie – język angielski ukończyłam w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Od kilku lat uczę języka angielskiego dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Jestem licencjonowanym trenerem metody Leo English.

Największą satysfakcję sprawiają mi osiągnięcia moich uczniów, dlatego staram się, aby moje lekcje gwarantowały sukces edukacyjny każdemu z nich.

Każda grupa wiekowa wymaga zaprojektowania i doboru odrębnych materiałów pomocniczych, a także zastosowania konkretnych metod nauczania. Możliwość realizacji tak wielu różnorodności w podejściu do nauczania języka obcego, a następnie osiągniecie wspólnego sukcesu fascynuje mnie ogromnie, zarówno w pracy z małym jak i dorosłym uczniem.

 

Aleksandra dzienia
karolina sądowska
Katarzyna burczyńska
patrycja paliwoda
aleksandra karczewska
eryk trzciński
svetlana konarska
magdalena manikowska
klaudia młynarczyk
agnieszka zielińska
magdalena witkowska
kinga szulc
lucyna rusin
aleksandra kordowska
maciej madej