Kadra

Nasza kadra to profesjonaliści i pasjonaci kochający pracę z dziećmi, którzy  mają zarówno szeroką wiedzę w zakresie nauczanego przedmiotu, jak i przygotowanie pedagogiczne. Pasjonują się zarówno nauczanym przedmiotem, jak również posiadają pewne wspólne cechy: mają solidne przygotowanie merytoryczne, umieją pracować z dziećmi i młodzieżą oraz rozumieją potrzeby uczniów.

Potrafimy czerpać satysfakcję z pomagania dzieciom w rozwijaniu ich zdolności i nabieraniu pewności siebie, sami dobrze się przy tym bawiąc.

Monika Wołowicz

Jestem założycielką Edu Leo i licencjonowanym lektorem efektywnej nauki języka angielskiego metodą Leo English. Ukończyłam studia z zarządzania i marketingu na  Uniwersytecie Łódzkim uzyskując tytuł magistra oraz studia z lotnictwa na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie również z tytułem magistra. Przez wiele lat mieszkałam i pracowałam w Anglii na stanowiskach kierowniczych. Tam też wcześniej ukończyłam intensywny kurs języka angielskiego w Twin College oraz program praktyk zawodowych w firmach londyńskich.

Pięłam się po szczeblach kariery do momentu urodzenia dwóch synów. Wtedy właśnie zrozumiałam i zafascynowałam się tym, ile ciekawych rzeczy można przekazać dzieciom. Zamierzam stale pogłębiać swoją wiedzę na temat dzieci tak, aby móc ciągle tworzyć przyjazną przestrzeń dla nich i rodziców.

Milena Piotrowska

Studia II stopnia ukończyłam w Wyższej Szkole Języków Obcych w Świeciu na kierunku filologia angielska o specjalności nauczycielskiej. Natomiast studia podyplomowe o kierunku tłumaczenia ekonomiczno-prawne w biznesie – język angielski ukończyłam w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.

Od kilku lat uczę języka angielskiego dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Jestem licencjonowanym trenerem metody Leo English. Od 3 lat nauczam także za pomocą nowatorskiej metody Diredct Metod for English.

Największą satysfakcję sprawiają mi osiągnięcia moich uczniów, dlatego staram się, aby moje lekcje gwarantowały sukces edukacyjny każdemu z nich.

Każda grupa wiekowa wymaga zaprojektowania i doboru odrębnych materiałów pomocniczych, a także zastosowania konkretnych metod nauczania. Możliwość realizacji tak wielu różnorodności w podejściu do nauczania języka obcego, a następnie osiągniecie wspólnego sukcesu fascynuje mnie ogromnie, zarówno w pracy z małym jak i dorosłym uczniem.

 

Aleksandra dzienia
Agnieszka Dreger
Anna Zięba

Iwona Mandygraf – Majchrzak

Jestem licencjonowanym lektorem języka angielskiego metodą Leonardo School oraz absolwentką Wyższej Szkoły Języków Obcych w Świeciu, gdzie ukończyłam filologię angielską ze specjalnością nauczycielską. Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, kierunek – pedagogika ogólna oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku, kierunek – pedagogika resocjalizacyjna. Poza uzyskanym wykształceniem ukończyłam kursy przygotowujące do pracy z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe  zdobywałam podczas praktyk realizowanych w trakcie trwania studiów oraz podczas współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci. Zdolności językowe nabywałam podczas wieloletniego pobytu w Wielkiej Brytanii, gdzie łączyłam pracę zarobkową z nauką języka angielskiego.

 W pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, możliwość poznawania nowych ludzi i podejmowania wyzwań. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności oraz rzetelności. Posiadam predyspozycje do nauczania języka angielskiego oraz zdolności komunikacyjne. Moim atutem jest łatwość  nawiązywania dobrego, ciepłego kontaktu z dziećmi co z pewnością  pozytywnie wpływa na ich wyniki w nauce.

Agata Zajączkowska

Jestem licencjonowanym trenerem metody efektywnego nauczania dzieci według programu Leo Maniak. W 2011 roku ukończyłam studia z zakresu pedagogiki opiekuńczej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy uzyskując tytuł magistra. W 2009 roku ukończyłam studia z oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie uzyskując tytuł licencjata. Ukończyłam także kurs dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Przedsiębiorstwo Dydaktyczne „Logos” w Olsztynie. Pracowałam jako wolontariuszka podczas turnusów rehabilitacyjno – wypoczynkowych w Tyliczu oraz Porąbce organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Opieki nad Dzieckiem i Rodziną im. św. Brata Alberta w Olsztynie – opieka nad młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym. Pracowałam również jako wolontariuszka na Warsztatach Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Wspomagania Rozwoju Dzieci. W 2010 roku odbyłam staż w Przedszkolu nr 9 „Pod klonem” w Świeciu na stanowisku opiekunka dziecięca. Obecnie studiuje filologię angielską w Wyższej Szkole Języków Obcych w Świeciu.

Bardzo szybko nawiązuję kontakt z dziećmi, organizując im czas pełen przygód, radości, zabawy i edukacyjnych wyzwań.