O nas

Edu Leo to centrum wspierania rozwoju dziecka, to inaczej przestrzeń dla dzieci, w której w sposób bezpieczny i niezwykle twórczy mogą budować swój potencjał intelektualny oraz przygotowywać się do dorosłego życia.

Dla nas edukacja to rozbudzanie w dziecku pasji poznawania świata i uczenie go w taki sposób, aby odnosiło ono nieustannie sukcesy.

W naszych działaniach staramy się dokładać wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom dzieci i rodziców.

Działamy także z myślą o rodzicach poszukujących podpowiedzi jak bawić się ze swoimi pociechami, jak je rozwijać oraz jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci.

Jesteśmy licencjonowaną placówką Leonardo School. W Leonardo School mamy szczególne spojrzenie na przekazywanie wiedzy, dlatego też oferujemy autorskie programy edukacyjne, podręczniki, kursy i pomoce dydaktyczne. Współpracujemy z gronem wybitnych metodyków, polonistów, anglistów, pedagogów i psychologów, którzy zapewniają najlepszą jakość nauczania. Do stworzenia programów przyczyniła się między innymi Anna Lesińska Gazicka, która pisze artykuły do ”Bliżej Przedszkola” oraz wybitny psycholog Katarzyna Rojkowska autorka między innymi książki „Naucz małe dziecko myśleć i czuć”. Niezwykła oprawa naszych rozwiązań edukacyjnych, będąca wyzwaniem dla dziecięcej wyobraźni, to zasługa znakomitych aktorów, kompozytorów filmowych, muzyków i plastyków.

Edu Leo to również opieka nad dzieckiem. Proponujemy Państwu możliwość pozostawienia dzieci pod naszą opieką na określoną liczbę godzin. Dzieciom zapewniamy fachową opiekę oraz wesołą i twórczą zabawę, a rodzicom możliwość pozostawienia dzieci w bezpiecznym, stymulującym miejscu na czas określonych obowiązków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Edu Leo

 

Opinie

„Po raz pierwszy ulotka nie zmyliła mnie, ale ukazała jeszcze lepszą rzeczywistość. Było śmiesznie i zabawnie. Rysowaliśmy, tworzyliśmy, graliśmy w gry i poznawaliśmy tajniki j. angielskiego . W małym laboratorium robiliśmy fajne rzeczy, a podczas fitness ćwiczyliśmy (wydając polecenia po angielsku). Myślę, że jeszcze nie raz tu przyjdę, na ferie i na wakacje, jaki i … Continue reading Opinie

Kadra

Nasza kadra to profesjonaliści i pasjonaci kochający pracę z dziećmi, którzy  mają zarówno szeroką wiedzę w zakresie nauczanego przedmiotu, jak i przygotowanie pedagogiczne. Pasjonują się zarówno nauczanym przedmiotem, jak również posiadają pewne wspólne cechy: mają solidne przygotowanie merytoryczne, umieją pracować z dziećmi i młodzieżą oraz rozumieją potrzeby uczniów. Potrafimy czerpać satysfakcję z pomagania dzieciom w … Continue reading Kadra