LETNIE WARSZTATY JĘZYKOWO-NAUKOWE W ŚWIECIU

warsztaty letnie z edu leo

dot_orig

Zapraszamy dzieci na warsztaty językowo-naukowe  z Edu Leo, które są aktywą i mądrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci wieku 6-12 lat. Nasze warsztaty to program zajęć  językowych i edukacyjnych oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

terminy:

I –28.06-02.07.2021; II –05.07-09.07.2021;   III – 12.07-16.07.2021;

IV –19.07-23.07.2021; V-26.07-30.07.2021

cena: 110zł/dzień/os.

50zł zniżki przy zapisie na wszystkie dni warsztatów w danym terminie;
5% ZNIŻKI DLA drugiego rodzeństwa przy zakupie wszystkich warsztatów z jednego terminu;

W cenie:

 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • harmonogram pełen zabaw i edukacji
 • obiady, podwieczorki,
 • wodę mineralną, napoje i łakocie,
 • materiały, wejściówki
 • zachowanie reżimu sanitarnego,

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30  (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 512617697, 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

*Zapisując dziecko na warsztaty oświadczają Państwo, że zapoznali się z Polityką Prywatności oraz wyrażacie zgodę na jej postanowienia.

JAKIE WARSZTATY?

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English oraz z użyciem nowoczesnych technologii

Będziemy używać angielskiego w wydaniu niecodziennym i nietuzinkowym !

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywaliemyszacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • warsztaty ze storytellingu

Bajki i  opowiadania coraz częściej są wykorzystywane do nauki języka angielskiego.Wpływają na stosunek dziecka do świata. Rozwijają takie sprawności językowe jak:  słuchanie, czytanie, mówienie czy pisanie. Bajki przenoszą w świat fantazji, rozwijają kreatywność, wyobraźnię dziecka. Dzięki nim dzieci uczą się odróżniać fikcję od rzeczywistości, uczą się zasad otaczającego świata, wzorów zachowań- co jest dobre a co złe. Dzieci uwielbiają bajki!  Jeśli więc nauka języka angielskiego ma być zbliżona do nauki języka ojczystego to  są one świetnym materiałem do wprowadzania nowego słownictwa czy struktur gramatycznych.

 • ChefClub Kids  – Kto powiedział, że gotowanie jest trudne? Wcielimy się w role kucharzy i będziemy eksperymentować z kuchnią, aż stworzymy potrawy, słodycze, desery godne nagrody MasterChef Junior. Przekonamy się, że można jeść przyjemnie i zdrowo :-)Girl child in Bhuja Pidasana pose, white studio background
 • NOWOŚĆ ❗️codzienne warsztaty „edu english yoga” – ćwiczenia z elementami jogi i angielskiego‍♀️- zadbamy o witalność, wzmocnimy koncentrację i pouczymy angielskiego!
 • warszaty z elementami mindfulness dla dzieci „Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do tego Fotolia_37920585_Subscription_Monthly_M-300x200większość osób wokół nich również działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”
CO MINDFULNESS DAJE DZIECIOM?

„Właściwie to samo, co dorosłym, czyli umiejętność zwolnienia, wyciszenia, zrozumienia, że emocje są naturalną częścią naszego życia, polepszenie relacji z rówieśnikami, poprawę koncentracji i pamięci, a także kreatywności. Uważność pomaga na nowo dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w “zwyczajnym” otaczającym nas świecie.” mówi Agnieszka Pawłowska trenerka Mindfulness dla dzieci

 •  seans filmowy w kinie Wrzos
  Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kiPortrait of cheerful energetic Afro American little boy having fna Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH
 • aktywny relaks w Active Zone Świecie – zadbamy znowu o koordynację ruchowo-wzrokową i wyskaczemy całą negatywną energię
 • eksperymenty w małym laboratorium laboratorium_2Eksperymenty stanowią dobrą zabawę dla badawczego umysłu dziecka. W czasie naszych spotkań przeprowadzać będziemy wspaniałe doświadczenia.

 

 • warsztaty DIYbiżuteria-z-żywicy-3tym razem wykonamy własnoręcznie robioną biżuterię – arcydzieła na miarę najlepszych salonów jubilerskich! Jak to możliwe? Zobaczycie samizrobimy też eko kosemtyki i zaprojektujemy własne etykietki
 • warsztaty o wartościach, emocjach i empatiscen_10-12_2i z programu „Kulczyk Foundation” – jest to pomoc w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji, wartości i motywacji, a także zrozumienie emocji, wartości i motywacji innych.
 • warsztaty „Kiszonkowe LoWe” – zrobimy własne przetwory, zakisimy co siętasty-homemade-preserves-in-jars da! Tak, aby było zdrowo i smacznie W kiszonych ogórkach – jak we wszystkich kiszonkach – są bakterie kwasu mlekowego. To najpopularniejszy i jeden z najważniejszych probiotyków, czyli dobrych bakterii wspomagających nasz organizm, wzmacniających jego odporność.

 • warsztaty żonglowania ‍♀️ – po co? Bo żonglowanie powoduje prżąglujące dziecizyrost substancji szarej i białej w mózgu, stymulując także korę wzrokową. Jeśli żonglowanie stymuluje korę wzrokową, a uczysz się w 80% poprzez wzrok to oznacza, że żonglowanie poprawia Twoje zdolności uczenia się. Kora mózgowa odpowiedzialna jest m.in. za pisanie, notowanie i zapamiętywanie! Przyda nam się rozruszać szare komórki !
 • warsztaty „filozofuj z dziećmi” – poddamy się rozważaniom filozoficznym. Dzieci są ciekawe świata, są dociekliwe i chcą zadawać pytania, bo pragną odpowiedzi, ale do jakich wniosków dojdą same, bez konkretnych odpowiedzi dorosłego człowieka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.