LETNIE WARSZTATY JĘZYKOWO-NAUKOWE W ŚWIECIU 2022

Zapraszamy dzieci na warsztaty językowo-naukowe z Edu Leo, które są aktywą i mądrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci wieku 6-12 lat. Nasze warsztaty to program zajęć językowych i edukacyjnych oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

Terminy i tematyka warsztatów

I – 27.06-01.07.2022 – POSZUKIWACZE PRZYGÓD (escape room, poszukiwacze zaginionego skarbu, w świecie szyfrów i zagadek plus dodatkowo warsztaty jak poniżej)

II – 04.07-08.07.2022 – KOSMICZNA ODYSEJA (kosmiczny escape room, układ planetarny, zagadki kosmosu plus dodatkowo warsztaty jak poniżej )

III – 11.07-15.07.2022 – MUZYCZNE I ARTYSTYCZNE WYZWANIA (zostań dj’em, zaprojektuj muzykę z Dashem i Dotem, bitwa na głosy, warsztaty DIY plus dodatkowo warsztaty jak poniżej )

IV – 18.07-22.07.2022 – W ŚWIECIE NAUKI (projekt naukowy, warsztaty małe laboratorium, dzień instruktora plus dodatkowo warsztaty jak poniżej)

cena: 150zł/dzień/os.

650zł/ jeden termin/os

100zł zniżki przy zapisie na wszystkie dni warsztatów w danym terminie;
5% ZNIŻKI DLA drugiego rodzeństwa przy zakupie wszystkich warsztatów z jednego terminu;

W cenie:

 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • harmonogram pełen zabaw i edukacji
 • obiady, podwieczorki,
 • wodę mineralną, napoje i łakocie,
 • materiały, wejściówki
 • ubezpieczenie NNW
 • zachowanie reżimu sanitarnego,

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30  (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 512617697, 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

*Zapisując dziecko na warsztaty oświadczają Państwo, że zapoznali się z Polityką Prywatności oraz wyrażacie zgodę na jej postanowienia.

JAKIE WARSZTATY?

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English oraz z użyciem nowoczesnych technologii

Będziemy używać angielskiego w wydaniu niecodziennym i nietuzinkowym !

LOGOTYP Leo English language mniejsze
emys

Leo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • ChefClub Kids  – Kto powiedział, że gotowanie jest trudne? Wcielimy się w role kucharzy i będziemy eksperymentować z kuchnią, aż stworzymy potrawy, słodycze, desery godne nagrody Master Chefów. Przekonamy się, że można jeść przyjemnie i zdrowo i tematycznie.
 • codzienne warsztaty „edu english yoga” – ćwiczenia z elementami jogi i angielskiego‍. Zadbamy o witalność, wzmocnimy koncentrację i pouczymy angielskiego!
http://eduleo.smarthost.pl/wp-content/uploads/2015/04/girl-child-in-bhuja-pidasana-pose-white-studio-background.jpg
 • warsztaty z elementami mindfulness dla dzieci „Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do tego większość osób wokół nich również działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”
 • seans filmowy w kinie Wrzos – Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH
 • wyjście do Parku Wodnego w Świeciu
 • wodno – balonowe szaleństwo, które na dobre wgryzło się w nasze edu leowskie tradycje 😀 KOCHAMY TO!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.