LETNIE WARSZTATY JĘZYKOWO-NAUKOWE W ŚWIECIU 2022

Zapraszamy dzieci na warsztaty językowo-naukowe z Edu Leo, które są aktywą i mądrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci wieku 6-12 lat. Nasze warsztaty to program zajęć językowych i edukacyjnych oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

Terminy i tematyka warsztatów

I – 27.06-01.07.2022 – POSZUKIWACZE PRZYGÓD (escape room, poszukiwacze zaginionego skarbu, w świecie szyfrów i zagadek plus dodatkowo warsztaty jak poniżej)

II – 04.07-08.07.2022 – KOSMICZNA ODYSEJA (kosmiczny escape room, układ planetarny, zagadki kosmosu plus dodatkowo warsztaty jak poniżej )

III – 11.07-15.07.2022 – MUZYCZNE I ARTYSTYCZNE WYZWANIA (zostań dj’em, zaprojektuj muzykę z Dashem i Dotem, bitwa na głosy, warsztaty DIY plus dodatkowo warsztaty jak poniżej )

IV – 18.07-22.07.2022 – W ŚWIECIE NAUKI (projekt naukowy, warsztaty małe laboratorium, dzień instruktora plus dodatkowo warsztaty jak poniżej)

cena: 150zł/dzień/os.

650zł/ jeden termin/os

100zł zniżki przy zapisie na wszystkie dni warsztatów w danym terminie;
5% ZNIŻKI DLA drugiego rodzeństwa przy zakupie wszystkich warsztatów z jednego terminu;

W cenie:

 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • harmonogram pełen zabaw i edukacji
 • obiady, podwieczorki,
 • wodę mineralną, napoje i łakocie,
 • materiały, wejściówki
 • ubezpieczenie NNW
 • zachowanie reżimu sanitarnego,

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30  (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 512617697, 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

*Zapisując dziecko na warsztaty oświadczają Państwo, że zapoznali się z Polityką Prywatności oraz wyrażacie zgodę na jej postanowienia.

JAKIE WARSZTATY?

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English oraz z użyciem nowoczesnych technologii

Będziemy używać angielskiego w wydaniu niecodziennym i nietuzinkowym !

LOGOTYP Leo English language mniejsze
emys

Leo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • ChefClub Kids  – Kto powiedział, że gotowanie jest trudne? Wcielimy się w role kucharzy i będziemy eksperymentować z kuchnią, aż stworzymy potrawy, słodycze, desery godne nagrody Master Chefów. Przekonamy się, że można jeść przyjemnie i zdrowo i tematycznie.
 • codzienne warsztaty „edu english yoga” – ćwiczenia z elementami jogi i angielskiego‍. Zadbamy o witalność, wzmocnimy koncentrację i pouczymy angielskiego!
http://eduleo.smarthost.pl/wp-content/uploads/2015/04/girl-child-in-bhuja-pidasana-pose-white-studio-background.jpg
 • warsztaty z elementami mindfulness dla dzieci „Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do tego większość osób wokół nich również działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”
 • seans filmowy w kinie Wrzos – Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH
 • wyjście do Parku Wodnego w Świeciu
 • wodno – balonowe szaleństwo, które na dobre wgryzło się w nasze edu leowskie tradycje 😀 KOCHAMY TO!!!

LETNIE WARSZTATY JĘZYKOWO-NAUKOWE W ŚWIECIU

warsztaty letnie z edu leo

dot_orig

Zapraszamy dzieci na warsztaty językowo-naukowe  z Edu Leo, które są aktywą i mądrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci wieku 6-12 lat. Nasze warsztaty to program zajęć  językowych i edukacyjnych oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

terminy:

I –28.06-02.07.2021; II –05.07-09.07.2021;   III – 12.07-16.07.2021;

IV –19.07-23.07.2021; V-26.07-30.07.2021

cena: 110zł/dzień/os.

50zł zniżki przy zapisie na wszystkie dni warsztatów w danym terminie;
5% ZNIŻKI DLA drugiego rodzeństwa przy zakupie wszystkich warsztatów z jednego terminu;

W cenie:

 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • harmonogram pełen zabaw i edukacji
 • obiady, podwieczorki,
 • wodę mineralną, napoje i łakocie,
 • materiały, wejściówki
 • zachowanie reżimu sanitarnego,

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30  (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 512617697, 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

*Zapisując dziecko na warsztaty oświadczają Państwo, że zapoznali się z Polityką Prywatności oraz wyrażacie zgodę na jej postanowienia.

JAKIE WARSZTATY?

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English oraz z użyciem nowoczesnych technologii

Będziemy używać angielskiego w wydaniu niecodziennym i nietuzinkowym !

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywaliemyszacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • warsztaty ze storytellingu

Bajki i  opowiadania coraz częściej są wykorzystywane do nauki języka angielskiego.Wpływają na stosunek dziecka do świata. Rozwijają takie sprawności językowe jak:  słuchanie, czytanie, mówienie czy pisanie. Bajki przenoszą w świat fantazji, rozwijają kreatywność, wyobraźnię dziecka. Dzięki nim dzieci uczą się odróżniać fikcję od rzeczywistości, uczą się zasad otaczającego świata, wzorów zachowań- co jest dobre a co złe. Dzieci uwielbiają bajki!  Jeśli więc nauka języka angielskiego ma być zbliżona do nauki języka ojczystego to  są one świetnym materiałem do wprowadzania nowego słownictwa czy struktur gramatycznych.

 • ChefClub Kids  – Kto powiedział, że gotowanie jest trudne? Wcielimy się w role kucharzy i będziemy eksperymentować z kuchnią, aż stworzymy potrawy, słodycze, desery godne nagrody MasterChef Junior. Przekonamy się, że można jeść przyjemnie i zdrowo :-)Girl child in Bhuja Pidasana pose, white studio background
 • NOWOŚĆ ❗️codzienne warsztaty „edu english yoga” – ćwiczenia z elementami jogi i angielskiego‍♀️- zadbamy o witalność, wzmocnimy koncentrację i pouczymy angielskiego!
 • warszaty z elementami mindfulness dla dzieci „Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do tego Fotolia_37920585_Subscription_Monthly_M-300x200większość osób wokół nich również działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”
CO MINDFULNESS DAJE DZIECIOM?

„Właściwie to samo, co dorosłym, czyli umiejętność zwolnienia, wyciszenia, zrozumienia, że emocje są naturalną częścią naszego życia, polepszenie relacji z rówieśnikami, poprawę koncentracji i pamięci, a także kreatywności. Uważność pomaga na nowo dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w “zwyczajnym” otaczającym nas świecie.” mówi Agnieszka Pawłowska trenerka Mindfulness dla dzieci

 •  seans filmowy w kinie Wrzos
  Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kiPortrait of cheerful energetic Afro American little boy having fna Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH
 • aktywny relaks w Active Zone Świecie – zadbamy znowu o koordynację ruchowo-wzrokową i wyskaczemy całą negatywną energię
 • eksperymenty w małym laboratorium laboratorium_2Eksperymenty stanowią dobrą zabawę dla badawczego umysłu dziecka. W czasie naszych spotkań przeprowadzać będziemy wspaniałe doświadczenia.

 

 • warsztaty DIYbiżuteria-z-żywicy-3tym razem wykonamy własnoręcznie robioną biżuterię – arcydzieła na miarę najlepszych salonów jubilerskich! Jak to możliwe? Zobaczycie samizrobimy też eko kosemtyki i zaprojektujemy własne etykietki
 • warsztaty o wartościach, emocjach i empatiscen_10-12_2i z programu „Kulczyk Foundation” – jest to pomoc w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji, wartości i motywacji, a także zrozumienie emocji, wartości i motywacji innych.
 • warsztaty „Kiszonkowe LoWe” – zrobimy własne przetwory, zakisimy co siętasty-homemade-preserves-in-jars da! Tak, aby było zdrowo i smacznie W kiszonych ogórkach – jak we wszystkich kiszonkach – są bakterie kwasu mlekowego. To najpopularniejszy i jeden z najważniejszych probiotyków, czyli dobrych bakterii wspomagających nasz organizm, wzmacniających jego odporność.

 • warsztaty żonglowania ‍♀️ – po co? Bo żonglowanie powoduje prżąglujące dziecizyrost substancji szarej i białej w mózgu, stymulując także korę wzrokową. Jeśli żonglowanie stymuluje korę wzrokową, a uczysz się w 80% poprzez wzrok to oznacza, że żonglowanie poprawia Twoje zdolności uczenia się. Kora mózgowa odpowiedzialna jest m.in. za pisanie, notowanie i zapamiętywanie! Przyda nam się rozruszać szare komórki !
 • warsztaty „filozofuj z dziećmi” – poddamy się rozważaniom filozoficznym. Dzieci są ciekawe świata, są dociekliwe i chcą zadawać pytania, bo pragną odpowiedzi, ale do jakich wniosków dojdą same, bez konkretnych odpowiedzi dorosłego człowieka?

KOLONIE I OBOZY 2021

KOLONIE DLA NAJMŁODSZYCH – KOŚCIELISKO 2021

Dowiedz się więcej o koloniach językowych dla najmłodszych w Kościelisku

KOLONIE JĘZYKOWE MRZEŻYNO 2021

Dowiedz się więcej o koloniach językowych w Mrzeżynie

KOLONIE JĘZYKOWE JANTAR 2021

Dowiedz się więcej o koloniach językowych w Jantarze

KOLONIE RODZINNE – KOŚCIELISKO 2021

Dowiedz się więcej o koloniach rodzinnych w Kościelisku

OBÓZ JĘZYKOWY MRZEŻYNO 2021

Dowiedz się więcej o obozie językowym w Mrzeżynie

OBÓZ JĘZYKOWY JANTAR 2021

Dowiedz się więcej o obozie językowym w Jantarze

WAKACYJNA OFERTA WYJAZDOWA 2020

KOLONIE I OBOZY 2020

KOLONIE JĘZYKOWE MRZEŻYNO 2020

KOLONIE-MRZEŻYNO-07-17.07.2020

Dowiedz się więcej o koloniach językowych w Mrzeżynie

Kontynuacja nauki na rok 2019/20

zapisy dla już uczących się z nami słuchaczy 2019/20

Prosimy stałych Słuchaczy, chcących  się uczyć z nami od kolejnego roku o pobranie deklaracji kontynuacji nauki. Prosimy o zapoznanie się z częścią dla Słuchacza i zastosowanie się do warunków, do końca czerwca 2019 roku, aby móc skorzystać ze zniżki na kolejny rok.

Pobierz link poniżej:

deklaracja 201920 Leo English (dzieci do 4 kl)
deklaracja 201920 Direct Kids (dzieci 5 – 6kl)
deklaracja 201920 Conversation Matters (dzieci od 7 kl)

Półkolonie z Edu Leo 2019!

Sweat it out.

 

Zapraszamy dzieci na półkolonie językow-naukowe  z Edu Leo, które są aktywna i mądrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci wieku 6-11 lat. Nasze półkolonie to program warsztatów  językowych i edukacyjnych, wycieczek oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest w grupach max. 15 osobowych przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

terminy:

I – 24-28.06.19;   II – 1-5.07.19;   III – 8-12.07.19;   IV – 15-19.07.19

cena: 369zł/os.

5% ZNIŻKI DLA drugiego rodzeństwa, 5% ZNIŻKI NA KOLEJNY TURNUS

W cenie:

 • zgłoszenie wypoczynku do kuratorium
 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • ubezpieczenie
 • obiady w restauracji (zamawiamy po angielsku)
 • podwieczorki
 • wodę mineralną, napoje i łakocie
 • materiały, wejściówki

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30     (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

Kartę kwalifikacyjną dziecka pobierz tu  karta kwalifikacyjna półkolonie 2019

Informacje organizacyjne z warunkami płatności pobierz tu Informacje-dodatkowe-półkolonie-2019

Regulamin półkolonii pobierz tu regulamin półkolonii 2019

*Zapisując dziecko na półkolonie oświadczają Państwo, że zapoznali się z Polityką Prywatności oraz wyrażacie zgodę na jej postanowienia.

W PROGRAMIE English&Science&cooking workshop

I,iii termin

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English oraz z użyciem nowoczesnych technologii

Będziemy używać angielskiego w wydaniu niecodziennym i nietuzinkowym !

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitydot_origch czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • warsztaty ze storytellingu

Bajki i  opowiadania coraz częściej są wykorzystywane do nauki języka angielskiego.Wpływają na stosunek dziecka do świata. Rozwijają takie sprawności językowe jak:  słuchanie, czytanie, mówienie czy pisanie. Bajki przenoszą w świat fantazji, rozwijają kreatywność, wyobraźnię dziecka. Dzięki nim dzieci uczą się odróżniać fikcję od rzeczywistości, uczą się zasad otaczającego świata, wzorów zachowań- co jest dobre a co złe. Dzieci uwielbiają bajki!  Jeśli więc nauka języka angielskiego ma być zbliżona do nauki języka ojczystego to  są one świetnym materiałem do wprowadzania nowego słownictwa czy struktur gramatycznych.

 • Manufaktura Lodów Prawdziwych

Lubisz lody tak jak my? Zrób je sobie sam!

Poszerzamy wiedzę, szlifujemy umiejętności, w wielu kwestiach jesteśmy już samowystarczalni. Do tej pory jednak nie wpadliśmy na to, że lody też można sobie zrobić samemu. Po prostu, tak jak wszystko inne.

 • MasterChef Junior 

Kto powiedział, że gotowanie jest trudne? Wcielimy się w role kucharzjunior-chef-dubai 724x426y i będziemy eksperymentować z kuchnią, aż stworzymy potrawy, słodycze, desery godne nagrody MasterChef Junior. Przekonamy się, że można jeść przyjemnie i zdrowo 🙂

 

 

 • seans filmowy w kinie Wrzos

Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH

 • eksperymenty w małym laboratorium laboratorium_2

Eksperymenty stanowią dobrą zabawę dla badawczego umysłu dziecka. W czasie naszych spotkań przeprowadzać będziemy wspaniałe doświadczenia.  .

 

 • warszaty z elementami mindfulness dla dzieci
 • „Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do teFotolia_37920585_Subscription_Monthly_M-300x200go większość osób wokół nich również działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”
  CO MINDFULNESS DAJE DZIECIOM?

  „Właściwie to samo, co dorosłym, czyli umiejętność zwolnienia, wyciszenia, zrozumienia, że emocje są naturalną częścią naszego życia, polepszenie relacji z rówieśnikami, poprawę koncentracji i pamięci, a także kreatywności. Uważność pomaga na nowo dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w “zwyczajnym” otaczającym nas świecie.” mówi Agnieszka Pawłowska trenerka Mindfulness dla dzieci.

 • warsztaty z misami tybetańskimimeditation-34808141920-1544521939

Odkryjemy moc dźwięków…. Od wieków wiadomo, że dźwięk może uzdrowić nie tylko ciało, ale i umysł człowieka. Misy tybetańskie są formą muzykoterapii, która wywołuje efekt leczniczy, zapewnia równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalną i duchową.

 • warsztaty z podstaw fotografii cyfrowej  lub warsztaty z ozobatami ze Studiem 5×7

Poznamy foto_warsztaty-759x500teorię i zabieramy się do praktyki. Będziemy ćwiczyć w studio- kadrować portrety, pracować z lampą fotograficzną, robić zdjęcia i podziwiać efekty naszej pracy.

lub IMG_0367-300x300

Poznamy ozoboty – małe roboty, które rozwijają umiejętności programowania, a przede wszystkim rozwoju logicznego i algorytmicznego myślenia, szukania optymalnych rozwiązań oraz kreatywności wśród dzieci i młodzieży.

 • warsztaty food design

Food design – nowatorskość w kreowaniu jedzenia, lecz także umiejdesign-thinking-480x640ętność łączenia w niekonwencjonalny sposób różnorakich składników. Wszystkie chwyty są dozwolone, także podczas wymyślania nazwy takiej potrawy, która potrafi przyprawić o zawrót głowy. W ten sposób tworzy się najbardziej dziwaczne, zaskakujące i niezwykłe w smaku receptury. Tylko wyobraźnia nas powstrzyma 😉

 • warsztaty o wartościach, emocjach i empatiscen_10-12_2i z programu „Kulczyk Foundation”

 Jest to pomoc w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji, wartości i motywacji, a także zrozumienie emocji, wartości i motywacji innych.

 

W PROGRAMIE English&Science&being eco

Ii,iv termin

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English oraz z użyciem nowoczesnych technologii

Będziemy używać angielskiego w wydaniu niecodziennym i nietuzinkowym !

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitydot_origch czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 

 • warsztaty ze storytellingu

Bajki i  opowiadania coraz częściej są wykorzystywane do nauki języka angielskiego.Wpływają na stosunek dziecka do świata. Rozwijają takie sprawności językowe jak:  słuchanie, czytanie, mówienie czy pisanie. Bajki przenoszą w świat fantazji, rozwijają kreatywność, wyobraźnię dziecka. Dzięki nim dzieci uczą się odróżniać fikcję od rzeczywistości, uczą się zasad otaczającego świata, wzorów zachowań- co jest dobre a co złe. Dzieci uwielbiają bajki!  Jeśli więc nauka języka angielskiego ma być zbliżona do nauki języka ojczystego to  są one świetnym materiałem do wprowadzania nowego słownictwa czy struktur gramatycznych.

 • warsztaty edukacyjne z EDUKIDO z użyciem klocków Lego

Zajęcia zaczynają się od bodźca, który nakieruje uwagę dzieci na dane zagadnienie (życie niedźwiedzi polarnych, co to jest grawitacja, zasada działania koparki…). Może to być np. krótkedu_logoi film. Wokół danego zagadnienia instruktor snuje opowieść. Następnie pojawiają się pytania. Dzieci szukają odpowiedzi na drodze rozważań i eksperymentów. Co szczególnie ważne: nie ma jednej drogi dojścia do wniosków! W ten sposób uczymy podopiecznych rozwiązywania złożonych problemów i szerzej – życia w złożonym świecie. Podczas zajęć to dzieci tworzą światy. Mają przed sobą temat, problem i klocki Lego®. Nie dostają instrukcji, a osoba instruktora ogranicza ingerowanie w pracę dzieci do niezbędnego minimum. Stawiamy bowiem na samodzielność. Nie wyręczamy dzieci, lecz stwarzamy im idealne warunki do kreatywnego i logicznego myślenia oraz działania.

 • eksperymenty w małym laboratorium laboratorium_2

Eksperymenty  stanowią dobrą zabawę dla badawczego umysłu dziecka. W czasie naszych spotkań przeprowadzać będziemy wspaniałe doświadczenia.

 • seans filmowy w kinie Wrzos

Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH

 • warsztaty robienia eko kosmetykówekokos

Stworzymy swoje własne kosmetyki na bazie naturalnych produktów, a później je pięknie opakujemy i zaprojektujemy własne etykiety!

 • warsztaty z elementami mindfulness dla dzieci
 • „Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do teFotolia_37920585_Subscription_Monthly_M-300x200go większość osób wokół nich również działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”
  CO MINDFULNESS DAJE DZIECIOM?

  „Właściwie to samo, co dorosłym, czyli umiejętność zwolnienia, wyciszenia, zrozumienia, że emocje są naturalną częścią naszego życia, polepszenie relacji z rówieśnikami, poprawę koncentracji i pamięci, a także kreatywności. Uważność pomaga na nowo dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w “zwyczajnym” otaczającym nas świecie.” mówi Agnieszka Pawłowska trenerka Mindfulness dla dzieci.

 • warsztaty z misami tybetańskimimeditation-34808141920-1544521939

Odkryjemy moc dźwięków…. Od wieków wiadomo, że dźwięk może uzdrowić nie tylko ciało, ale i umysł człowieka. Misy tybetańskie są formą muzykoterapii, która wywołuje efekt leczniczy, zapewnia równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalną i duchową.

 • warsztaty szycia ze Studiem 27

Igła, s27nitka…. dalsze cele wyznacza wyobraźnia naszych młodych projektantek i projektantów. Rozwijamy wyobraźnie przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność. Najważniejsze i najfajniejsze, że szyjemy ulubione maskotki!

 

 • warsztaty DIY – „Eko Torba”022

Zaprojektujemy własne torby na zakupy! Po to, żeby nigdy więcej nie sięgać po reklamówki.  Dzieci poznają fakty dotyczące zagrożeń konsumpcyjnego życia ludzi na Ziemii oraz co my możemy zrobić, aby poprawić standard życia wszystkich istot na Ziemii

 

 • warsztaty o wartościach, emocjach i empatiscen_10-12_2i z programu „Kulczyk Foundation”

 Jest to pomoc w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji, wartości i motywacji, a także zrozumienie emocji, wartości i motywacji innych.

Wakacyjna oferta wyjazdowa dla dzieci, młodzieży i rodzin 2019

KOLONIE-USTKA-05-15.07.2019

Półkolonie językowo-naukowe z Edu Leo 2018

Zapraszamy dzieci na półkolonie językowe-naukowe  z Edu Leo, które są aktywna i mądrą formą spędzenia czasu wolnego dla dzieci wieku 6-12 lat. Nasze półkolonie to program warsztatów  językowych i edukacyjnych, wycieczek oraz zajęć plenerowych, który realizowany jest w grupach max. 15 osobowych przez wykwalifikowanych Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Edu Leo.

terminy:

I – 25-29.06.18; II – 2-6.07.18; III – 9-13.07.18; IV – 16-20.07.18

cena: 369zł/os.

5% ZNIŻKI DLA drugiego rodzeństwa, 5% ZNIŻKI NA KOLEJNY TURNUS

W cenie:

 • zgłoszenie wypoczynku do kuratorium
 • 8 godzinna opieka wykwalifikowanej kadry
 • ubezpieczenie
 • obiady w restauracji (zamawiamy po angielsku)
 • podwieczorki
 • wodę mineralną, napoje i łakocie
 • materiały, wejściówki

WAŻNE INFORMACJE

Zbiórka dzieci 8:00-8:30  odbiór dziecka 16:00-16:30     (inne godziny po wcześniejszym zgłoszeniu)

Zapisy i rezerwacje pod nr 502 601 975 i na biuro@eduleo.pl lub w siedzibie naszej firmy. Serdecznie zapraszamy!

Kartę kwalifikacyjną dziecka pobierz tu  karta kwalifikacyjna półkolonie 2018*

Informacje organizacyjne z warunkami płatności pobierz tu informacje dodatkowe półkolonie 2018

Regulamin półkolonii pobierz tu regulamin półkolonii 2018

*Zapisując dziecko na półkolonie oświadczają Państwo, że zapoznali się z Polityką Prywtności oraz wyrażacie zgodę na jej postanowienia.

W PROGRAMIE English&animation workshop I,iii termin

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • animation workshop

1anim

Animacja stanowi ciekawe wyzwanie dla artystów w każdym wieku. Dzieci za pomocą animacji ożywią świat swojej wyobraźni, i odkryją zupełnie nową możliwość wyrażenia własnego twórczego wnętrza. Filmy mogą być dziełem grupowym, lub indywidualnym, a wybór techniki zależy od uczestników. Filmowcy amatorzy na warsztatach poznają historię filmu animowanego, nauczą się jak budować scenariusz i własnoręcznie wykonają scenografię i bohaterów. A na koniec animują wybraną przez siebie opowieść.

 • seans filmowy w kinie Wrzos

Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH

 • warsztay bębniarskie w Wytwórni Rytmu w Bydgoszczy

W w Wytwórni Rytmu bedziemwytwórnia rytmuy uczyć się grać na  na południowozachodnioafrykańskich bębnach djembe. Na zajęciach będziemy uczyć się ćwiczeń rytmicznych, grania w grupie jak i różnych zabaw związanych z rytmem i prostych akompaniamentów rytmicznych muzyki afrykańskiej.

 • zajęcia sportowe Kangoo Jumps z Adą Krzemińskąlogo-kangoo-jumps

Będziemy czuć się jak w stanie nieważkości, skakać jak kangury i spalać kalorie! …a później je uzupełnimy ;-P

 

 • warszaty mindfulness dla dzieci

„Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do tego większość osób wokół nich rówFotolia_37920585_Subscription_Monthly_M-300x200nież działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”

Co mindfulness daje dzieciom?

„Właściwie to samo, co dorosłym, czyli umiejętność zwolnienia, wyciszenia, zrozumienia, że emocje są naturalną częścią naszego życia, polepszenie relacji z rówieśnikami, poprawę koncentracji i pamięci, a także kreatywności. Uważność pomaga na nowo dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w “zwyczajnym” otaczającym nas świecie.” mówi Agnieszka Pawłowska trenerka Mindfulness dla dzieci.

 • gry i zabawy PRLprl1

Zabawy z dawnych lat. Zabawy podwórkowe rodziców i dziadków. Wystarczy kawałek chodnika, kreda, piłka, patyk… Zabawy podwórkowe to rewelacyjna, międzypokoleniowa rozrywka, która dostarczy dzieciom masę radochy. Obudzimy w sobie dreszcz ekscytacji!!

 

W PROGRAMIE ENGLISH&Science II, IV TERMIN

 • programowanie robotów Dash i Dot w języku angielskim!dot_orig

Kto powiedział, że nauka angielskiego musi być nudna? Dash i Dot to para sympatycznych robotów przypominających z wyglądu kule bilardowe. Wystarczy je uruchomić, a już zdobywają serca wszystkich wokół. Dash to większy robot na kółkach. Potrafi mówić, tańczyć, reagować na dźwięk i ruch. Dot jest mniejszy, nie posiada kółek, jednak można go turlać i podrzucać. Może się on komunikować z Dashem. Jeżeli oba roboty znajdą się obok siebie „gadają ze sobą”, ślą całusy.

 • codzienne warsztaty języka angielskiego metodą Leo English

LOGOTYP Leo English language mniejszeLeo English opiera się  na naturalnym przyswajaniu języka oraz twórczym zaangażowaniu dzieci w rozmaitych czynnościach. To nieszablonowy sposób na poprawienie komunikacji w języku obcym. Codzienna dawka nowych zadań, dynamiczne zajęcia w grupach, duch rywalizacji – to czyni nasz wakacyjny angielski czymś wyjątkowym. Angażując wyobraźnię, emocje i zmysły płynnie wprowadza dzieci w prawdziwe sytuacje, w których można wykorzystać język obcy.

 • wycieczka do Centrum Sztuki Współczesnej

cswWarsztaty edukacyjne pod hasłem EDUAKCJE nawiązują do aktualnie prezentowanych w CSW wystaw, a także do tworzonej przez Centrum kolekcji sztuki, ale inspirowana jest także różnymi ciekawymi zjawiskami z zakresu współczesnej kultury wizualnej. Podczas swobodnej, opartej na twórczym eksperymentowaniu zabawie z różnymi technikami artystycznymi, uczestnicy naszych warsztatów poznają różne nurty w zakresie sztuki współczesnej, która wcale nie musi być niezrozumiała 🙂

 • warsztaty DIY zrobimy własne robotyKid is making his own robot

Dzieci będą miały okazje stać się kostruktorami i od podstaw złożyć swoje własne roboty, które będą jeździły bądź rysowały czy też „wariowały” 😉

 

 • zajęcia sportowe Kangoo Jumps z Adą Krzemińskąlogo-kangoo-jumps

Będziemy czuć się jak w stanie nieważkości, skakać jak kangury i spalać kalorie! …a później je uzupełnimy ;-P

 • seans filmowy w kinie Wrzos

Kto nie lubi wyłączyć się przed wielkim ekranem! Zapraszamy dzieci na film animowany  do kina Wrzos! Po filmie sprawdzimy kto ile pamięta IN ENGLISH

 • warszaty mindfulness dla dzieci

„Dzieci z natury są ciekawe świata i bardzo uważne. Uwielbiają doświadczać otoczenia powoli i wszystkimi zmysłami. Szybko jednak uczą się, że pospiech daje więcej gratyfikacji. Jest więcej bodźców, otoczenie zmienia się błyskawicznie, jest głośno i kolorowo, a do tego większość osób wokół nich rówFotolia_37920585_Subscription_Monthly_M-300x200nież działa w przyspieszonym trybie. Zatem dzieci płynnie dopasowują się do funkcjonowania w biegu i coraz rzadziej zatrzymują się z zachwytem nad kamykiem leżącym na drodze i niestety coraz rzadziej rozumieją emocje, które się w nich pojawiają. Efektem przebodźcowania naszych maluchów jest często ich rozkojarzenie i nerwowość. ”

CO MINDFULNESS DAJE DZIECIOM?

„Właściwie to samo, co dorosłym, czyli umiejętność zwolnienia, wyciszenia, zrozumienia, że emocje są naturalną częścią naszego życia, polepszenie relacji z rówieśnikami, poprawę koncentracji i pamięci, a także kreatywności. Uważność pomaga na nowo dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w “zwyczajnym” otaczającym nas świecie.” mówi Agnieszka Pawłowska trenerka Mindfulness dla dzieci.

 • gry i zabawy PRLprl1

Zabawy z dawnych lat. Zabawy podwórkowe rodziców i dziadków. Wystarczy kawałek chodnika, kreda, piłka, patyk… Zabawy podwórkowe to rewelacyjna, międzypokoleniowa rozrywka, która dostarczy dzieciom masę radochy. Obudzimy w sobie dreszcz ekscytacji!!